85 743-74-65

Klimatyzacja dla hal i magazynów

Klimatyzacja dla hal i magazynów

Klimatyzacja dla hal i magazynów

Klimatyzacja dla hal i magazynów

Każe pomieszczenie użytkowane przez człowieka posiada swoje własne przeznaczenie. Hale magazynowe służą do magazynowania różnego rodzaju produktów np. magazyny chemiczne, magazyny spożywcze. Z kolei w halach produkcyjnych wykonywane są różnego rodzaju produkty np. samochody, proszki do prania, zabawki. Istotna różnica polega na tym, że w hali magazynowej człowiek nie wykonuje pracy oraz nie ma tam ciągłego zanieczyszczenia powietrza tak jak ma to miejsce w halach produkcyjnych, przy których człowiek jest niezbędny do obsługi maszyn. Główne źródło ciepła pochodzi od maszyn, a także od człowieka. Ponad to w trakcie produkcji różnego rodzaju maszyny powodują zanieczyszczenia powietrza w postaci np. pyłów, odpadów, a nieraz szkodliwych gazów, które muszą być usunięte z danego pomieszczenia.

Pomieszczenia magazynowe – magazyny, hale – często wymagają pewnych warunków termicznych oraz wilgotnościowych powietrza aby przechowywany towar jak najdłużej pozostał bez znaku czasu.

W naszej ofercie proponujemy liczne systemy wentylacji mechanicznej: od prostych systemów z wentylatorami wyciągowymi przez proste układy wentylacji i klimatyzacji aż po złożone systemy przygotowania powietrza.

Wybór klimatyzacji

>
wybor-klimatyzacji

Montaż klimatyzacji

>
montaz-klimatyzacji

FAQ

>
Infolinia
85 743-74-65
Jeżeli mają Państwo komentarze, uwagi lub pytania, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii
Kontakt

KLIMART s.c.
ul. Warsztatowa 1D
15-637 Białystok

www.klimart.com.pl

Tel.: (85) 743-74-65
Fax: (85) 743-28-27

klimart@klimart.com.pl

Numery wewnętrzne:
Dział Handlowy - 1, 4
Serwis - 2
Księgowość - 3