85 743-74-65

Klimart dzisiaj

KLIMART DZISIAJ

16 23 183
lat doświadczenia pracowników zamontowanych urządzeń klimatyzacyjnych
w budynkach jednorodzinnych w roku 2014

klimart, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, pompy ciepła, panele słoneczne, ogniwa fotowoltaiczneKlimart to polska firma z siedzibą w Białymstoku

Jesteśmy znanym i cenionym partnerem na lokalnym rynku w branży sanitarnej. Dostarczamy i montujemy urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylacyjne dla instytucji państwowych: urzędy, uczelnie, szpitale, sądy, firm: apteki, hotele, sklepy oraz dla klientów indywidualnych.

Głównymi celami naszej działalności jest:

  • misja – specjalizacja w tematach klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewaniu związanym z odnawialnymi źródłami energii, czyli pompami ciepła, kolektorami słonecznymi. Stawiamy też na nowe technologie, w naszej ofercie możecie państwo znaleźć również propozycje wykorzystania paneli słonecznych do produkcji prądu elektrycznego (ogniw fotowoltaicznych – PV).
  • wszechstronność – naszym klientom proponujemy szeroki wachlarz usług, od początków czyli koncepcji i projektu, poprzez dobór, sprzedaż, montaż i serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.
  • szeroki zakres – każdy klient jest dla nas kluczowy, rozwiązujemy problemy z niekorzystnymi warunkami klimatycznymi dla jednego pomieszczenia jak i dla całego biurowca czy fabryki. Potrafimy dopasować się do różnych potrzeb i możliwości.
  • jasne relacje – korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że zaproponujemy optymalne rozwiązanie biorąc pod uwagę efektywność, rachunek ekonomiczny i niezawodność rozwiązania. Istotą naszej działalności nie jest maksymalizacja środków, które Państwo nam powierzycie. Priorytetem jest to, żeby pieniądze były zainwestowane sensownie. Pozwala to obniżać stele rosnące koszty utrzymania.
  • doświadczenie – w tej branży kluczowe. W naszym przypadku 14 letnie. I konsekwentnie wzrasta, a szkolenia pracowników, potwierdzone zdobywanymi certyfikatami czołowych firm w branży pozwalają nadążać za nowymi trendami i nowościami technologicznymi.
  • serwis – sprawny i mobilny serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych to sprawa istotna – szczególnie w okresie letnim, gdzie odpowiednia temperatura powietrza powinna być zapewniona dla ludzi, a także dla urządzeń (serwerownie, maszyny w halach produkcyjnych).

Wybór klimatyzacji

>
wybor-klimatyzacji

Montaż klimatyzacji

>
montaz-klimatyzacji

FAQ

>
Infolinia
85 743-74-65
Jeżeli mają Państwo komentarze, uwagi lub pytania, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii
Kontakt

KLIMART s.c.
ul. Warsztatowa 1D
15-637 Białystok

www.klimart.com.pl

Tel.: (85) 743-74-65
Fax: (85) 743-28-27

klimart@klimart.com.pl

Numery wewnętrzne:
Dział Handlowy - 1, 4
Serwis - 2
Księgowość - 3