85 743-74-65

Wentylacja dla zakładów przemysłowych

Wentylacja dla zakładów przemysłowych

Wentylacja przemysłowa w odróżnieniu od standardowej wentylacji komfortowej wymaga indywidualnego podejścia do zadania, ze względu na potrzeby i specyfikę produkcji.Wentylacja dla zakładów przemysłowych

Wentylacja przemysłowa w zakładach produkcyjnych bardzo często jest obciążona problemem przekraczania granicznych wartości najwyższych dopuszczalnych stężeń. Chodzi tutaj między innymi o zbyt duże zapylenie, emisja oparów, emisja gazów (toksycznych i agresywnych chemicznie), zysków ciepła od maszyn. Poprawę tego stanu może przynieść zastosowanie mechanicznej wymiany powietrza.

Duża dokładność wymiarów i powtarzalność elementów, przy stale zwiększanej szybkości produkcji wymaga od urządzeń i obrabiarek stałej temperatury pracy. W procesach produkcji niejednokrotnie wydzielane są bardzo duże ilości ciepła niekorzystnie wpływającego na narzędzia do obróbki, jak i same obrabiarki. Do chłodzenia często stosuje się przepływający strumień wody. Naszą propozycją są więc agregaty wody lodowej, które pozwolą na kontrolę procesu technologicznego przynajmniej od strony termicznej.

Centrale wentylacyjne, bo o nich mowa, pozwalają odpowiednio przygotować nawiewane powietrze pod względem temperatury i wilgotności, a jednocześnie następuje usuwanie powietrza zużytego. Oczywiście można także odzyskiwać ciepło z usuwanego powietrza (bez mieszania z nawiewanym) aby zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do grzania.

Montaż wentylacji

>
Montaż instalacji wentylacji

Wybór wentylacji

>
wybor-wentylacji

FAQ

>
Infolinia Klimart
85 743-74-65
Jeżeli mają Państwo komentarze, uwagi lub pytania, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii
Kontakt

KLIMART s.c.
ul. Warsztatowa 1D
15-637 Białystok

www.klimart.com.pl

Tel.: (85) 743-74-65
Fax: (85) 743-28-27

klimart@klimart.com.pl

Numery wewnętrzne:
Dział Handlowy - 1, 4
Serwis - 2
Księgowość - 3