logo Klimart

Szybki Kontakt


 • (85) 743-74-65

  Numery wewnętrzne:
  21 – Sprzedaż
  22 – Serwis
  23 – Logistyka
  24 – Administracja • klimart@klimart.com.pl
 • ul. Warsztatowa 1D
  15-637 Białystok


  Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą skontaktuj się z nami. Ustalimy szczegóły.

flaga Polski Firma Polska - rok założenia 1999 Białystok, ul. Warsztatowa 1D

Masz pytania? – zadzwoń na naszą infolinię

 

Pomiar hałasu

Serwis firmy Klimart

Pomiar hałasu

Nasza firma zajmuje się pomiarem technicznym hałasu zgodnie z normą PN-87/B-02151/02 i PN-87/B-02156. Do pomiaru wykorzystujemy Miernik poziomu dźwięku Abatronic, który posiada aktualne świadectwo wzorcowania. Po zweryfikowaniu parametrów pracy urządzenia wystawiany jest protokół badania głośności, który jest wymagany przez np. SANEPID przy odbiorze technicznym lokalu (dot. wentylacji).

Wartości dopuszczalne poziomu dźwięku w pomieszczeniach.

Zbyt głośna praca urządzeń w pomieszczeniu może być uciążliwa dla osób znajdujących się w pobliżu danego lokalu lub nawet prowadzić do pogorszenia ich słuchu. Dlatego przepisy dokładnie określają dopuszczalny poziom hałasu, jaki może występować w konkretnych pomieszczeniach. Według normy PN-87/B-02151/02 ( „Akustyka budowlana. Ochrona przed hałasem pomieszczeń w budynkach. Dopuszczalne wartości dźwięku w pomieszczeniach”) dopuszczalny maksymalny poziom dźwięku A w odległości 1 m od urządzenia w pomieszczeniu technicznym zlokalizowanym w budynku mieszkalnym lub zamieszkania zbiorowego nie może przekraczać 65 dB.

Urządzenie: Decybelomierz ABATRONIC

Klimart sp. z o.o.

Przy zakupie jakiegokolwiek urządzenia klimatyzacyjnego zawsze pytajcie się państwo o sprawność serwisu, pierwsze dni upałów weryfikują potencjał firmy. Sugerujemy jednak, aby nie czekać z przeglądami do lata…

Jeżeli masz problem z klimatyzacją w twoim domu, mieszkaniu, biurze, hotelu, sklepie – zadzwoń do nas. Proste usterki urządzeń klimatyzacyjnych potrafimy naprawić w trakcie rozmowy telefonicznej z użytkownikiem.

 

Nasza oferta obejmuje:

 • Serwis klimatyzacji
 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • Okresowe przeglądy konserwacyjne urządzeń
 • Pomiary elektryczne
 • Odzysk czynników chłodniczych
 • Wykonywanie ekspertyz
Zapraszamy do współpracy
Masz pytania? Chciałbyś się poradzić lub po prostu porozmawiać o ofercie i możliwościach współpracy? Zapraszamy!