logo Klimart

Szybki Kontakt


 • (85) 743-74-65

  Numery wewnętrzne:
  21 – Sprzedaż
  22 – Serwis
  23 – Logistyka
  24 – Administracja • klimart@klimart.com.pl
 • ul. Warsztatowa 1D
  15-637 Białystok


  Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą skontaktuj się z nami. Ustalimy szczegóły.

flaga Polski Firma Polska - rok założenia 1999 Białystok, ul. Warsztatowa 1D

Masz pytania? – zadzwoń na naszą infolinię

Klimart to polska firma z siedzibą w Białymstoku

Jesteśmy znanym i cenionym partnerem na lokalnym i ogólnopolskim rynku w branży HVAC. Projektujemy, dostarczamy, montujemy i serwisujemy:

Wszystko w szerokim zakresie, od instalacji dla klientów indywidualnych po duże obiekty komercyjne i przemysłowe.

Nasze główne cele…

 • Nowoczesność rozwiązań – specjalizujemy się w zakresie klimatyzacji, wentylacji mechanicznej oraz ogrzewania związanego z odnawialnymi źródłami energii. Stawiamy na najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku, proponowane przez nas rozwiązania oraz urządzenia są energooszczędne i wysokiej jakości, inteligentnie sterowane.
 • Wszechstronność – naszym klientom proponujemy szeroki wachlarz usług, od koncepcji i projektu, poprzez dobór, sprzedaż, montaż i serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Wszystkie te usługi wykonuje profesjonalny zespół zatrudnionych w firmie pracowników.
 • Szeroki zakres i elastyczność – każdy klient jest dla nas kluczowy, zapewniamy poprawę warunków klimatycznych i bytowych dla jednego pomieszczenia, jak i dla całego biurowca czy fabryki. Potrafimy dopasować się do różnych potrzeb i możliwości.

…jak również:

 • Jasne relacje – korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że zaproponujemy optymalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę efektywność, rachunek ekonomiczny i niezawodność. Istotą naszej działalności jest maksymalne wykorzystanie środków nam powierzonych.
 • Doświadczenieod 20 lat dostarczmy usługi w branży HVAC, posiadamy zespół profesjonalnych, wyszkolonych, doświadczonych pracowników. Cały czas podążamy za rynkiem i nowymi rozwiązaniami, podnosimy wiedzę i umiejętności wieloma szkoleniami producenckimi i branżowymi.
 • Serwis – korzystając z oferty naszej firmy zapewniamy usunięcie wszystkich problemów związanych z prawidłową pracą urządzeń, dbamy o ciągłość funkcjonowania i naprawiamy pojawiające się usterki. Zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń w domu, biurze, hotelu, fabryce, w każdej lokalizacji.
20

Lat doświadczenia

27

Pracowników

139

Średnia montaży w roku